Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Y NK DRY ACD21 TOP SS
Детска маица
Код на производ:
(CW6103-100)
NIKE

Y NK DRY ACD21 TOP SS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
927 ДЕН
Заштеда: 163 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Y NK DF ACD21 TOP SS е детска маица за деца на возраст од 8 до 14 години. Овој модел е наменет за секојдневен тренинг. Подетално

Nike Y NK DF ACD21 TOP SS е детска маица за деца на возраст од 8 до 14 години.

Овој модел е наменет за секојдневен тренинг.

Дизајнот е инспириран од моделите што ги носат професионални фудбалери.

Лесната, растеглива ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата благодарение на Dri-FIT технологијата.

Има мрежести панели на грбот и на ракавите кои овозможуваат поголема удобност за малите спортисти.

Во оваа маица за тренинг, децата секогаш ќе се чувствуваат удобно и ќе можат да се фокусираат на својата цел.

Спецификации:

• Маица за деца

• Кратки ракави

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Боја: бела

• Шифра на артикл: CW6103-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Y NK DF ACD21 TOP SS е детска маица за деца на возраст од 8 до 14 години.

Овој модел е наменет за секојдневен тренинг.

Дизајнот е инспириран од моделите што ги носат професионални фудбалери.

Лесната, растеглива ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата благодарение на Dri-FIT технологијата.

Има мрежести панели на грбот и на ракавите кои овозможуваат поголема удобност за малите спортисти.

Во оваа маица за тренинг, децата секогаш ќе се чувствуваат удобно и ќе можат да се фокусираат на својата цел.

Спецификации:

• Маица за деца

• Кратки ракави

• Стандарден крој

• Перење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Боја: бела

• Шифра на артикл: CW6103-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CW6103-010
Nike Y NK DF ACD21 TOP SS е детска маица за деца на возраст од 8 до 14 години. Овој мо...
927 ДЕН
Заштеда 15%
1.090 ДЕН
Помош