Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
M CAMO SHO
Машки шорцеви
Код на производ:
(GK9623)
adidas

M CAMO SHO

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали одите на тренинг или ќе одмарате во релаксирачко попладне, машките шорцеви adidas ESSENTIALS SHORT ќе ви овозможат голема удобност, благодарение на францускиот фротир од кој се направени. Подетално

Без разлика дали одите на тренинг или ќе одмарате во релаксирачко попладне, машките шорцеви adidas ESSENTIALS SHORT ќе ви овозможат голема удобност, благодарение на францускиот фротир од кој се направени.

Интересната графика и привлечниот крој создаваат стил кој се истакнува и во теретана и на улица.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Странични џебови
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GK9623
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали одите на тренинг или ќе одмарате во релаксирачко попладне, машките шорцеви adidas ESSENTIALS SHORT ќе ви овозможат голема удобност, благодарение на францускиот фротир од кој се направени.

Интересната графика и привлечниот крој создаваат стил кој се истакнува и во теретана и на улица.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Странични џебови
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GK9623
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош