Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
M OVERLAY FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(GM5783)
adidas

M OVERLAY FZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas SPORTSWEAR OVERLAY FULL-ZIP TRACK JACKET е машки lifestyle дуксер со капуљача кој наскоро ќе стане омилено парче во вашата гардероба. Тој е погоден за секоја пригода и можете да го носите со сите комбинации на облека. Подетално

аdidas SPORTSWEAR OVERLAY FULL-ZIP TRACK JACKET е машки lifestyle дуксер со капуљача кој наскоро ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

Тој е погоден за секоја пригода и можете да го носите со сите комбинации на облека.

Мекиот материјал од кој е направен е исклучително удобен и топол и ќе биде пријатен за вашата кожа.

Трите линии на градите му даваат класичен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога е потребно.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Прицврстување со патент по целата должина

• Капуљача

• Еластичен дел на ракавите и половината

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GM5783

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas SPORTSWEAR OVERLAY FULL-ZIP TRACK JACKET е машки lifestyle дуксер со капуљача кој наскоро ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

Тој е погоден за секоја пригода и можете да го носите со сите комбинации на облека.

Мекиот материјал од кој е направен е исклучително удобен и топол и ќе биде пријатен за вашата кожа.

Трите линии на градите му даваат класичен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога е потребно.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Прицврстување со патент по целата должина

• Капуљача

• Еластичен дел на ракавите и половината

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GM5783

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош