Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
ZNE PANT
Машки долен дел тренерки за тренинг
Код на производ:
(GM6543)
adidas

ZNE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.741 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала. Направен е од материјал кој е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење. Подетално

adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала.

Направен е од материјал кој е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење.

Во исто време, овој долен дел тренерки е исклучително топол и удобен.

Вашите ситници, како што се телефонот, картичката или клучевите, можете да ги чувате во страничните џебови.

Во adidas Z.N.E. PANTS ќе го достигнете вашиот максимум во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GM6543

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. PANTS е машки долен дел тренерки кој е совршен за тренинг во сала.

Направен е од материјал кој е екстремно растеглив, така што нема да го оспори вашето движење.

Во исто време, овој долен дел тренерки е исклучително топол и удобен.

Вашите ситници, како што се телефонот, картичката или клучевите, можете да ги чувате во страничните џебови.

Во adidas Z.N.E. PANTS ќе го достигнете вашиот максимум во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GM6543

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas E CAMO LIN PANT се машки долен дел тренерки за секој ден кои ќе ви овозможат да ...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Почувствувајте го пулсот на играта и енергијата на толпата. Носете го тоа чувство со в...
3.212 ДЕН
Заштеда 30%
4.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Doubleknit Taping Pant е машка долна тренерка во која ќе го постигнете вашиот ек...
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Помош