Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB
Машки дуксер
Код на производ:
(DC8304-063)
NIKE

M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB е машки дуксер со капуљача, во кој ќе уживате во постудените денови. Подетално

Nike M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB е машки дуксер со капуљача, во кој ќе уживате во постудените денови.

Направен е од мек и удобен материјал.

Благодарение на прилагодливата капуљача и џебот кенгур, ќе бидете добро заштитени при ниски температури.

Еластичните делови на ракавите и половината ќе спречат продирање на ладен воздух и непотребни движења на материјалот.

Овој машки дуксер лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил на облекување.

Спецификации:

 • Машки дуксер

 • Стандарден крој

 • Прилагодлива капуљача

 • Џеб кенгур

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: сива, бела

 • Шифра на артикл: DC8304-063

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW REPEAT FLC PO HOODIE BB е машки дуксер со капуљача, во кој ќе уживате во постудените денови.

Направен е од мек и удобен материјал.

Благодарение на прилагодливата капуљача и џебот кенгур, ќе бидете добро заштитени при ниски температури.

Еластичните делови на ракавите и половината ќе спречат продирање на ладен воздух и непотребни движења на материјалот.

Овој машки дуксер лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил на облекување.

Спецификации:

 • Машки дуксер

 • Стандарден крој

 • Прилагодлива капуљача

 • Џеб кенгур

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: сива, бела

 • Шифра на артикл: DC8304-063

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош