Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
OWN THE RUN TEE
Машка маица
Код на производ:
(GK8161)
adidas

OWN THE RUN TEE

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SWN THE RUN TEE е машка маица за трчање, што ќе ве мотивира да трчате уште повеќе. Подетално

adidas SWN THE RUN TEE е машка маица за трчање, што ќе ве мотивира да трчате уште повеќе.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а Aeroready технологијата на adidas нуди оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на теренот.

Маицата има крој кој ги следи контурите на вашето тело и не ве стега.

Рефлексивните детали обезбедуваат сигурност при слаба видливост, па затоа трчањето навечер не претставува никаков проблем.

Одличен дизајн, врвни перформанси, тоа е она што ви го нуди оваа маица со кратки ракави за трчање.

adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машка маица за трчање

 • Кратки ракави

 • Лесната ткаенина апсорбира влага

 • Рефлексивни детали

 • Направена е од 100% рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите

 • Боја: црна / сива

 • Шифра на артикл: GK8161

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SWN THE RUN TEE е машка маица за трчање, што ќе ве мотивира да трчате уште повеќе.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а Aeroready технологијата на adidas нуди оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на теренот.

Маицата има крој кој ги следи контурите на вашето тело и не ве стега.

Рефлексивните детали обезбедуваат сигурност при слаба видливост, па затоа трчањето навечер не претставува никаков проблем.

Одличен дизајн, врвни перформанси, тоа е она што ви го нуди оваа маица со кратки ракави за трчање.

adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машка маица за трчање

 • Кратки ракави

 • Лесната ткаенина апсорбира влага

 • Рефлексивни детали

 • Направена е од 100% рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите

 • Боја: црна / сива

 • Шифра на артикл: GK8161

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM1490
1.866 ДЕН
Заштеда 25%
2.488 ДЕН
Помош