Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
W ZNE A H C.RDY
Женски дуксер со капуљача
Код на производ:
(FT6774)
adidas

W ZNE A H C.RDY

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas  Z.N.E ATHLETICS HOODIE COLD. RDY е женски дуксер со капуљача. Класичниот дизајн сега е надополнет со патент и исклучително привлечна боја. Подетално

adidas  Z.N.E ATHLETICS HOODIE COLD. RDY е женски дуксер со капуљача.

Класичниот дизајн сега е надополнет со патент и исклучително привлечна боја.

Направен е од лесен полиестер.

Патентот се протега по целата должина.

Прилагодливата капуљача ви обезбедува заштита од неповолни временски услови.

Џебовите се практични за складирање на вашите ситници.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои ја сакате урбаната, спортска приказна на adidas   и активниот, спортски начин на живот.

Брендот adidas  ви гарантира квалитет и уникатен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 95% рециклиран полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: жолта

• Шифра на артикл: FT6774

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas  Z.N.E ATHLETICS HOODIE COLD. RDY е женски дуксер со капуљача.

Класичниот дизајн сега е надополнет со патент и исклучително привлечна боја.

Направен е од лесен полиестер.

Патентот се протега по целата должина.

Прилагодливата капуљача ви обезбедува заштита од неповолни временски услови.

Џебовите се практични за складирање на вашите ситници.

Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои ја сакате урбаната, спортска приказна на adidas   и активниот, спортски начин на живот.

Брендот adidas  ви гарантира квалитет и уникатен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: 95% рециклиран полиестер, 5% еластин

• Дозволено перење во машина

• Прикажана боја: жолта

• Шифра на артикл: FT6774

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.666 ДЕН
Заштеда 25%
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9531
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.741 ДЕН
Заштеда 25%
4.988 ДЕН
Помош