Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
M HD SWEAT
Машки дуксер со капуљача
Код на производ:
(GL7456)
adidas

M HD SWEAT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача adidas M OTH HOODED SWEATSHIRT е одличен за загревање пред турнир или на пат од дома до теретана. Направен е од мек материјал кој ќе ве стопли. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача adidas M OTH HOODED SWEATSHIRT е одличен за загревање пред турнир или на пат од дома до теретана.

Направен е од мек материјал кој ќе ве стопли.

Во предниот џеб можете да чувате сè што треба да понесете на тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: сина, зелена

• Стандарден крој

• Џеб „кенгур“

• Капуљача

•Долги ракави

• Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Шифра на артикл: GL7456

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача adidas M OTH HOODED SWEATSHIRT е одличен за загревање пред турнир или на пат од дома до теретана.

Направен е од мек материјал кој ќе ве стопли.

Во предниот џеб можете да чувате сè што треба да понесете на тренингот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: сина, зелена

• Стандарден крој

• Џеб „кенгур“

• Капуљача

•Долги ракави

• Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Шифра на артикл: GL7456

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN6832
Овој adidas дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнителен комфор и одмор....
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GQ6210
adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнител...
6.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""