Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
B NSW TEE FUTURA ICON TD
Детска маица
Код на производ:
(AR5252-103)
NIKE

B NSW TEE FUTURA ICON TD

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е детска маица дизајнирана за момчиња тинејџери. Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив Nike натпис на градите. Подетално

Nike Sportswear е детска маица дизајнирана за момчиња тинејџери.

Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив Nike натпис на градите.

Направена е од врвен квалитет на памук, кој нуди целодневна удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детска маица за момчиња од 8 до 14 години
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: AR5252-103
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear е детска маица дизајнирана за момчиња тинејџери.

Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив Nike натпис на градите.

Направена е од врвен квалитет на памук, кој нуди целодневна удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детска маица за момчиња од 8 до 14 години
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: AR5252-103
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош