за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Код на производ: 9CF394-W0L
Nike

Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE

Код на производ: 9CF394-W0L
Prosečna ocena:
4.8
4 ocene
4 ocene
4
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.090 ДЕН
763 ДЕН
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 8-10г.
  • M 10-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 13-15г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Марина
Марина
07.07.2024. 16:35
Ilija
Ilija
13.05.2024. 17:33
Aida
Aida
01.04.2024. 09:58
Maja
Maja
18.03.2024. 16:32

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5418-010
Цена 1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица AR5252-361
Цена 1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 9Q0573-U10
Цена 714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE
Маица
Nike CNVB SUSTAINABLE CORE SS TEE