Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
RUN IT TEE PB
Машка маица за трчање
Код на производ:
(GC7898)
adidas

RUN IT TEE PB

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа маичка на adidas управува со влагата за да ги намали пречките при вежбање. Подетално

Оваа маичка на adidas управува со влагата за да ги намали пречките при вежбање.

Мрежастите делови ви помагаат да останете ладни, да се чувствувате пријатно и да бидете мотивирани. Графиката дава интересен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прикажана боја: розова

 • Материјал: 100% рециклиран памук

 • Машка маица за трчање

 • Шифра на артикл: GC7898

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Оваа маичка на adidas управува со влагата за да ги намали пречките при вежбање.

Мрежастите делови ви помагаат да останете ладни, да се чувствувате пријатно и да бидете мотивирани. Графиката дава интересен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прикажана боја: розова

 • Материјал: 100% рециклиран памук

 • Машка маица за трчање

 • Шифра на артикл: GC7898

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""