Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
YB LIN CB FZ FL
Детски дуксер
Код на производ:
(GD6321)
adidas

YB LIN CB FZ FL

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.812 ДЕН
Заштеда: 976 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Заштитете се од студот во овој дуксер на adidas за тинејџери. Подетално

Заштитете се од студот во овој дуксер на adidas за тинејџери.

Стандарниот крој ви овозможува слободно движење, а трибојниот дизајн со логото на adidas на задниот дел додава доволно стил за да изгледате убаво, како што се чувствувате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена / темносина / бела - scarlet/legend ink/white

 • Материјал: 70% памук / 30% рециклиран полиестер

 • Дуксер за момчиња

 • Шифра на артикл: GD6321

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Заштитете се од студот во овој дуксер на adidas за тинејџери.

Стандарниот крој ви овозможува слободно движење, а трибојниот дизајн со логото на adidas на задниот дел додава доволно стил за да изгледате убаво, како што се чувствувате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена / темносина / бела - scarlet/legend ink/white

 • Материјал: 70% памук / 30% рециклиран полиестер

 • Дуксер за момчиња

 • Шифра на артикл: GD6321

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""