Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W AT WB
W AT WB
W AT WB
W AT WB
W AT WB
W AT WB
W AT WB
W AT WB
Женска ветровка
Код на производ:
(GD4612)
adidas

W AT WB

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.592 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Women Activated Tech Windbreaker е ветровка идеална за променливо есенско време. Ќе ве грее со капуљача и висока јака, а ќе ве лади со материјал кој ја апсорбира потта. Подетално

adidas Women Activated Tech Windbreaker е ветровка идеална за променливо есенско време.

Ќе ве грее со капуљача и висока јака, а ќе ве лади со материјал кој ја апсорбира потта.

Направена е од рециклирани материјали и е одлична за вежбање на отворено.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Висока јака
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Капуљача
 • Патент 1/4
 • Лента на половината
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GD4612
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Women Activated Tech Windbreaker е ветровка идеална за променливо есенско време.

Ќе ве грее со капуљача и висока јака, а ќе ве лади со материјал кој ја апсорбира потта.

Направена е од рециклирани материјали и е одлична за вежбање на отворено.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, црна
 • Висока јака
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Капуљача
 • Патент 1/4
 • Лента на половината
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: GD4612
Карактеристика Вредност
Категорија Шушкавец
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош