Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
RUN IT TEE 3S
Женска маица за трчање
Код на производ:
(FK1603)
adidas

RUN IT TEE 3S

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
967 ДЕН
Заштеда: 521 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во мирно време или во топли, сончеви денови, оваа маица за трчање апсорбира влага за да ви помогне да останете суви. Трите линии на адидас се лесно препознатливи. Подетално

Во мирно време или во топли, сончеви денови, оваа маица за трчање апсорбира влага за да ви помогне да останете суви. Трите линии на адидас се лесно препознатливи.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Женска маица за трчање

 • Шифра на артикл: FK1603

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во мирно време или во топли, сончеви денови, оваа маица за трчање апсорбира влага за да ви помогне да останете суви. Трите линии на адидас се лесно препознатливи.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Женска маица за трчање

 • Шифра на артикл: FK1603

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица EK3051
1.544 ДЕН
Заштеда 50%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN3344
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FL7258
1.133 ДЕН
Заштеда 40%
1.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""