Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
Код на производ:
(FL8996)
ADIDAS

INF BUCKET HAT

Претходна цена
888,00 ДЕН
Моментална Цена
888,00 ДЕН
Цена со попуст
622,00 ДЕН
Заштеда: 266,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFY *
  • OSFW *
  • OSFB *
  • OSFC *
  • OSFM *
  • OSFT *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Сезона 202
Бренд ADIDAS
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Намена Тренинг
Сезона 202
Бренд ADIDAS
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""