за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Код на производ: FB5385-010
Nike

Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L

Код на производ: FB5385-010
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.603 ДЕН
Заштеда: 687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M 57-58
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа FB6526-838
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа FB6526-010
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FB6525-010
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L
Капа
Nike U NK APEX BUCKET SQ CORD L