Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
INF BUCKET HAT
Код на производ:
(FL8995)
adidas

INF BUCKET HAT

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална Цена
888 ДЕН
Цена со попуст
710 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFY *
  • OSFW *
  • OSFB *
  • OSFC *
  • OSFM *
  • OSFT *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош