Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Женски патики
Код на производ:
(CD5432-124)
NIKE

NIKE Air Max Excee

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee е женска патика со иконски дизајн со модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90. Овие патики ја слават класиката преку модерен објектив. Издолжените линии и променетите пропорции на горниот дел ги внесуваат овие патики во модерната ера. Горниот дел изработен од вистинска и еколошка кожа со стратешки поставени мрежести панели обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Видливата единица Air Max преку три прозорци и средниот ѓон од пена обезбедуваат совршена удобност и леснотија на движење. Средниот ѓон од пена и надворешниот ѓон од пена гума обезбедуваат лесен комфор и издржливост. Издолжените линии на атрактивниот дизајн им оддаваат почит на патиките Air Max 90, а од друга страна ги модернизираат на посебен начин. Спецификација: Женски патики Мрежеста облога, горен дел од вистинска и еколошка кожа Max Air перница во петицата Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Excee е женска патика со иконски дизајн со модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90. Овие патики ја слават класиката преку модерен објектив. Издолжените линии и променетите пропорции на горниот дел ги внесуваат овие патики во модерната ера. Горниот дел изработен од вистинска и еколошка кожа со стратешки поставени мрежести панели обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Видливата единица Air Max преку три прозорци и средниот ѓон од пена обезбедуваат совршена удобност и леснотија на движење. Средниот ѓон од пена и надворешниот ѓон од пена гума обезбедуваат лесен комфор и издржливост. Издолжените линии на атрактивниот дизајн им оддаваат почит на патиките Air Max 90, а од друга страна ги модернизираат на посебен начин.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Мрежеста облога, горен дел од вистинска и еколошка кожа
 • Max Air перница во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош