Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(3026466-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
10.990 ДЕН
Моментална цена
10.990 ДЕН
Моментална цена
10.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Phantom 3 Launch се женски патики за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе се грижи за протокот на воздухот низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од IntellKnit.
Подетално

Under Armour HOVR Phantom 3 Launch се женски патики за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе се грижи за протокот на воздухот низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото. Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од IntellKnit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош