за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Код на производ: 3026525-101
Under Armour

Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2

Код на производ: 3026525-101
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
4.823 ДЕН
Заштеда: 2.067 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5.5 36 22.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Under Armour
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2
Патики
Under Armour UA W HOVR TURBULENCE 2