Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
PUMA X-Ray 2 Square
Машки патики
Код на производ:
(373108-29)
PUMA

PUMA X-Ray 2 Square

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.423 ДЕН
Заштеда: 1.467 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma X-RAY 2 SQUARE се машки патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатен изглед и квалитет. Исклучителна удобност и исклучителни перформанси се составен дел од препознатливиот стил на X-Ray на Puma. Атрактивниот горен дел е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачи со став на цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересна комбинација на бои секако ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе донесат нова димензија на леснотија на движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие машки патики ќе бидат дел од вашата урбана спортска атмосфера.Спецификација:• Горен дел: кожа, еко кожа, синтетички, текстил• Гумен ѓон• Врвки.
Подетално

Puma X-RAY 2 SQUARE се машки патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатен изглед и квалитет. Исклучителна удобност и исклучителни перформанси се составен дел од препознатливиот стил на X-Ray на Puma. Атрактивниот горен дел е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, синтетика, текстил. Зрачи со став на цврстина и издржливост. Тоа го поткрепува и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересна комбинација на бои секако ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе донесат нова димензија на леснотија на движење во вашето секојдневие. Puma создава посебен спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие машки патики ќе бидат дел од вашата урбана спортска атмосфера.
Спецификација:
• Горен дел: кожа, еко кожа, синтетички, текстил
• Гумен ѓон
• Врвки

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
44.5 44.5
45 45
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош