за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Код на производ: 395096-01
Puma

Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE

Код на производ: 395096-01

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
3.477 ДЕН
Заштеда: 613 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23
  • 37.5 37.5 23.5
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE
Патики
Puma PUMA CARINA 2.0 METALLIC SHINE