Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3023556-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Infinite 3

Претходна цена
8.290 ДЕН
Моментална цена
8.290 ДЕН
Цена со попуст
4.145 ДЕН
Заштеда: 4.145 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Infinite 3 се женски патики. Патиките имаат напредна технологија UA MAPMYRUN, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Мрежата што дише работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на одлично ниво. UA HOVR технологија за циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена. Спецификација: Женски патики UA MAPMYRUN и UA HOVR технологија ЕВА пена во внатрешноста Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour HOVR Infinite 3 се женски патики. Патиките имаат напредна технологија UA MAPMYRUN, која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките, за да можете да ги следите резултатите за време на тренингот. Мрежата што дише работи во корист на вашето стапало за да го одржува протокот на воздух на одлично ниво. UA HOVR технологија за циркулирање на енергија при поинтензивни физички активности. Внатрешноста на патиката е исполнета со EVA пена.
Спецификација:

 • Женски патики
 • UA MAPMYRUN и UA HOVR технологија
 • ЕВА пена во внатрешноста
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош