Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
PUMA Carina 2.0
Детски патики
Код на производ:
(387376-02)
PUMA

PUMA Carina 2.0

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 33 20
 • 33,5 33,5
 • 34 34 20.5
 • 34,5 34,5
 • 35 35 21.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36 22.5
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
 • 41,5 41,5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
33 33 20
33,5
34 34 20.5
34,5
35 35 21.5
35,5
36 36 22.5
36,5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
39,5
40 40
40,5
41
41,5
42
42,5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366856-13
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 370677-13
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 374225-11
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош