Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GX8674)
adidas

adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX

Претходна цена
9.788 ДЕН
Моментална цена
9.788 ДЕН
Цена со попуст
7.830 ДЕН
Заштеда: 1.958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во суви стапала и супер лесното чувство додека се движите од патот до патеката и назад во adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX машките патики за трчање. Влажните, калливи патеки се дел од искуството, но влажните стапала не мора да бидат. GORE-TEX мембраната заштитува при влажни услови, додека екстремно лесната LIGHTSTRIKE амортизација обезбедува брзина на нерамен терен. Сигурното прилепување на влажна и сува земја е обезбедено од гумениот ѓон Continental™. adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX машките патики се направени од делумно рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел со штитник од кал и велур јазик GORE-TEX постава LIGHTSTRIKE амортизација Continental™ гумен ѓон.
Подетално

Уживајте во суви стапала и супер лесното чувство додека се движите од патот до патеката и назад во adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX машките патики за трчање. Влажните, калливи патеки се дел од искуството, но влажните стапала не мора да бидат. GORE-TEX мембраната заштитува при влажни услови, додека екстремно лесната LIGHTSTRIKE амортизација обезбедува брзина на нерамен терен. Сигурното прилепување на влажна и сува земја е обезбедено од гумениот ѓон Continental™. adidas TERREX AGRAVIC FLOW 2 GTX машките патики се направени од делумно рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел со штитник од кал и велур јазик
 • GORE-TEX постава
 • LIGHTSTRIKE амортизација
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош