Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT
Детски патики
Код на производ:
(DJ6244-607)
NIKE

NIKE NIKE JORDAN MAX AURA 3 SE-GRD BT

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ4652-103
7.672 ДЕН
Заштеда 20%
9.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 943345-111
6.552 ДЕН
Заштеда 20%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 943345-024
6.552 ДЕН
Заштеда 20%
8.190 ДЕН
Помош