Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Air Jordan 11 CMFT Low
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM0844-005)
NIKE

NIKE Air Jordan 11 CMFT Low

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
8.001 ДЕН
Заштеда: 889 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Jordan 11 CMFT Low се машки lifestyle патики со култен стил, инспириран од класичните Jordan патики. Тие се многу удобни и привлечни, едноставно ќе ве маѓепсаат уште на прв поглед. Овој модел се одликува со плиток профил, класичен начин на врзување и со горен дел од кожа. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото обезбедува лесна респонзивна подлога. Препознатливото Nike лого јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашиот омилен бренд. Влезете во светот на урбаната мода и стил во Nike Air Jordan 11 CMFT Low машките патики и носете ги секој ден, цел ден. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Nike лого Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Jordan 11 CMFT Low се машки lifestyle патики со култен стил, инспириран од класичните Jordan патики. Тие се многу удобни и привлечни, едноставно ќе ве маѓепсаат уште на прв поглед. Овој модел се одликува со плиток профил, класичен начин на врзување и со горен дел од кожа. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото обезбедува лесна респонзивна подлога. Препознатливото Nike лого јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашиот омилен бренд. Влезете во светот на урбаната мода и стил во Nike Air Jordan 11 CMFT Low машките патики и носете ги секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Nike лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош