Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
CHAMPION Kasper
Детски патики
Код на производ:
(S32708-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Kasper

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23 12
 • 24 24 13
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Kasper lifestyle патиките за девојчиња носат изглед на класична спортска патика украсена со модерни детали. Овозможете им на вашите принцези да уживаат во удобноста на моделот додека ги прават првите чекори и го откриваат светот околу себе. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација. Champion Kasper ги гали и поддржува стапалата во развој. Горниот дел од синтетичката кожа обезбедува вистинска количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и велкро ремен овозможува полесно и побрзо облекување и соблекување, бидејќи авантурата ве чека.Спецификација: Детски lifestyle патики за девојчиња Плиток профил Врвки Велкро ремен Украсени со Champion симбол Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tp.
Подетално

Champion Kasper lifestyle патиките за девојчиња носат изглед на класична спортска патика украсена со модерни детали. Овозможете им на вашите принцези да уживаат во удобноста на моделот додека ги прават првите чекори и го откриваат светот околу себе. Со дизајнот и изборот на бои, имате патики кои одговараат на секоја модна комбинација. Champion Kasper ги гали и поддржува стапалата во развој. Горниот дел од синтетичката кожа обезбедува вистинска количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и велкро ремен овозможува полесно и побрзо облекување и соблекување, бидејќи авантурата ве чека.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за девојчиња
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Украсени со Champion симбол
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tp

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20
  21 21
  22 22
  23 23 12
  24 24 13
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош