за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion DORI
Код на производ: CHF241G125-08
Champion

Champion DORI

Код на производ: CHF241G125-08
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 22 22
  • 23 23
  • 24 24
  • 25 25
  • 26 26
  • 27 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Champion
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF241G126-08
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32794-VS007
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32708-WW001
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Champion DORI
Патики
Champion DORI