Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
NIKE Air Winflo 9
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DD8686-500)
NIKE

NIKE Air Winflo 9

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Winflo 9 женските патики за трчање се доволно брзи за секојдневно трчање и доволно лесни за да го одржувате темпото. Нивното безбедно вклопување го одржува вашето стапало на место во текот на сите километри. Повеќе пена во средниот ѓон обезбедува дополнителна моќност со секој чекор. Врзете ги Nike Air Winflo 9 женските патики за трчање, зацврстете ги стапалата и поставете нов личен рекор. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежесто горниште со перфорации Flywire технологија Cushlon пена во средниот ѓон Гумен ѓон со waffle дезен.
Подетално

Nike Air Winflo 9 женските патики за трчање се доволно брзи за секојдневно трчање и доволно лесни за да го одржувате темпото. Нивното безбедно вклопување го одржува вашето стапало на место во текот на сите километри. Повеќе пена во средниот ѓон обезбедува дополнителна моќност со секој чекор. Врзете ги Nike Air Winflo 9 женските патики за трчање, зацврстете ги стапалата и поставете нов личен рекор.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежесто горниште со перфорации
 • Flywire технологија
 • Cushlon пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со waffle дезен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош