Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
adidas TERREX SPEED FLOW
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GY6135)
adidas

adidas TERREX SPEED FLOW

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога станува збор за trail трчање, опремата е клучна, и затоа adidas TERREX SPEED FLOW машките патики за trail трчање се дизајнирани за стабилно трчање без стрес. Трчањето е врска помеѓу вас како возрасен човек кој сака да биде здрав и вашето внатрешно дете кое сака да се игра на отворено. Нивниот ѓон е изработен од Continental™ гума, која ви ја нуди стабилноста која ви е потребна за време на вашата авантура. Мрежестиот горен дел им овозможува на вашите стапала да дишат, додека поставениот јазик го прави вашето трчање поудобно. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел со отворена мрежа и шевови отпорни на абење Перфориран јазик Текстилна внатрешност Continental™ гумен ѓон Пад: 8 mm.
Подетално

Кога станува збор за trail трчање, опремата е клучна, и затоа adidas TERREX SPEED FLOW машките патики за trail трчање се дизајнирани за стабилно трчање без стрес. Трчањето е врска помеѓу вас како возрасен човек кој сака да биде здрав и вашето внатрешно дете кое сака да се игра на отворено. Нивниот ѓон е изработен од Continental™ гума, која ви ја нуди стабилноста која ви е потребна за време на вашата авантура. Мрежестиот горен дел им овозможува на вашите стапала да дишат, додека поставениот јазик го прави вашето трчање поудобно.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел со отворена мрежа и шевови отпорни на абење
 • Перфориран јазик
 • Текстилна внатрешност
 • Continental™ гумен ѓон
 • Пад: 8 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош