Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
CHAMPION Timer
Детски патики
Код на производ:
(S32702-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Timer

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion TIMER се lifestyle плитки патики за девојчиња, направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности. Тие ги имаат препознатливите бои Champion логото на нив, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилениот придружник на сите девојчиња во нивните секојдневни авантури. Покрај тоа што ќе бидат удобни за носење, овие патики за девојчиња ќе ги задржат нивните стапала за да се чувствуваат сигурно при секој чекор.Спецификација: Плитки патики за девојчиња - lifestyle Украсени со Champion симбол.
Подетално

Champion TIMER се lifestyle плитки патики за девојчиња, направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности. Тие ги имаат препознатливите бои Champion логото на нив, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилениот придружник на сите девојчиња во нивните секојдневни авантури. Покрај тоа што ќе бидат удобни за носење, овие патики за девојчиња ќе ги задржат нивните стапала за да се чувствуваат сигурно при секој чекор.
Спецификација:

 • Плитки патики за девојчиња - lifestyle
 • Украсени со Champion симбол

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка

  • Viktorija Denkovska
   Viktorija Denkovska

   22.09.2022. 13:33
  • Stefan Josifovski
   Stefan Josifovski

   10.09.2022. 10:45

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S32580-BS036
  Prosecna ocena:
  ocena
  5
  ocene
  5
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Помош