Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DA9492-656)
NIKE

NIKE W NIKE AIR ZOOM SUPERREP 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom SuperRep 3 се женски патики за многу интензивни тренинзи. Бидете на висина на задачата за време на сите серии на повторувања со овие редизајнирани патики кои ќе придонесат за стабилност при секое ваше движење. Овој модел е уште полесен од сите претходни верзии, така што ќе бидете побрзи и помотивирани од било кога. Имаат многу предности, но она што се издвојува е Zoom Air технологијата на влошките, таа ќе ве подготви за секој следен скок. Дизајнот со тенок слој на влошки и помал волумен ќе ви помогне да бидете побрзи при тренинзите, а со тоа нема да ве лиши од стабилност и удобност. Зајакнувањата на петицата и од страните обезбедуваат дополнителна сигурност при странични движења или други вежби кои вклучуваат скокови од секаков вид. Мрежестиот прозрачен материјал на горната страна на патиката овозможува подобар проток на воздух за време на интензивните тренинзи. Спецификација: Женски патики за многу интензивни тренинзи Zoom Air технологија Мрежест прозрачен материјал Лесен волумен Стабилни, безбедни и удобни .
Подетално

Nike Air Zoom SuperRep 3 се женски патики за многу интензивни тренинзи. Бидете на висина на задачата за време на сите серии на повторувања со овие редизајнирани патики кои ќе придонесат за стабилност при секое ваше движење. Овој модел е уште полесен од сите претходни верзии, така што ќе бидете побрзи и помотивирани од било кога. Имаат многу предности, но она што се издвојува е Zoom Air технологијата на влошките, таа ќе ве подготви за секој следен скок. Дизајнот со тенок слој на влошки и помал волумен ќе ви помогне да бидете побрзи при тренинзите, а со тоа нема да ве лиши од стабилност и удобност. Зајакнувањата на петицата и од страните обезбедуваат дополнителна сигурност при странични движења или други вежби кои вклучуваат скокови од секаков вид. Мрежестиот прозрачен материјал на горната страна на патиката овозможува подобар проток на воздух за време на интензивните тренинзи.
Спецификација:

 • Женски патики за многу интензивни тренинзи
 • Zoom Air технологија
 • Мрежест прозрачен материјал
 • Лесен волумен
 • Стабилни, безбедни и удобни
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош