Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT
Женски патики
Код на производ:
(DH9523-003)
NIKE

NIKE WMNS NIKE WAFFLE DEBUT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн за модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Изработени од мек велур со текстилни постави кои обезбедуваат издржливост. Перфорациите на петите додаваат прозрачност и свежина на вашите стапала. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија при движење. Јазикот од пена е исклучително мек, а Swoosh знакот кој се обвиткува околу петицата јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот waffle ѓон, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни патики и зрачете со суптилен, спортски стил. Спецификација: Женски lifestyle патики Горен дел од кожа и најлон Врзување Подигнат среден ѓон Swoosh знак Перфорации на петите Гумен waffle ѓон .
Подетално

Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн за модерен пресврт. Овие ретро елегантни патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Изработени од мек велур со текстилни постави кои обезбедуваат издржливост. Перфорациите на петите додаваат прозрачност и свежина на вашите стапала. Подигнатиот среден ѓон од пена ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија при движење. Јазикот од пена е исклучително мек, а Swoosh знакот кој се обвиткува околу петицата јасно покажува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот waffle ѓон, покрај одличното прилепување на површини, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни патики и зрачете со суптилен, спортски стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа и најлон
 • Врзување
 • Подигнат среден ѓон
 • Swoosh знак
 • Перфорации на петите
 • Гумен waffle ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош