за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Nike Waffle Debut
Код на производ: DH9523-100
Nike

Nike Waffle Debut

Код на производ: DH9523-100
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики кои комбинираат ретро и модерни детали. Со својот изглед тие потсетуваат на препознатлив ретро стил со модернизирана подигната средна ѓон од пена која изгледа исклучително кадифен, дава возвишен изглед и врвна удобност. Мекиот горен дел од велур се обвиткува околу вашето стапало и обезбедува одлично држење и супериорна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена дава уште поголема удобност. Логото на Swoosh се обвиткуваат околу петицата за да формираат јазиче на петицата, додавајќи го естетскиот и правејќи ги овие патики лесно да се лизгаат и вадат. Класиците ги задржавме на дното, ѓонот WAFFLE изработен од издржлива гума, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие Nike патики. Чекорете смело и со стил, облечете ги овие Nike тренери. Спецификација: Женски патики – lifestyle Мек горен дел од велур Лого на Swoosh Јазиче за пети Перфорација на петицата Врвки Waffle ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
3.703 ДЕН
Заштеда: 1.587 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики кои комбинираат ретро и модерни детали. Со својот изглед тие потсетуваат на препознатлив ретро стил со модернизирана подигната средна ѓон од пена која изгледа исклучително кадифен, дава возвишен изглед и врвна удобност. Мекиот горен дел од велур се обвиткува околу вашето стапало и обезбедува одлично држење и супериорна удобност. Исклучително мекиот јазик од пена дава уште поголема удобност. Логото на Swoosh се обвиткуваат околу петицата за да формираат јазиче на петицата, додавајќи го естетскиот и правејќи ги овие патики лесно да се лизгаат и вадат. Класиците ги задржавме на дното, ѓонот WAFFLE изработен од издржлива гума, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие Nike патики. Чекорете смело и со стил, облечете ги овие Nike тренери.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Мек горен дел од велур
 • Лого на Swoosh
 • Јазиче за пети
 • Перфорација на петицата
 • Врвки
 • Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Violeta
  Violeta
  16.05.2024. 16:03
  Yusra
  Yusra
  13.05.2024. 16:10
  Violeta
  Violeta
  29.04.2024. 16:09
  Da kupuvaat vo Sport Vision
  Verica
  Verica
  02.04.2024. 16:07
  Trajche
  Trajche
  13.05.2023. 16:44

  Комплетирајте outfit

  Слични производи

  Nike Waffle Debut
  Патики
  Nike Waffle Debut