Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GZ8888)
adidas

adidas Terrex Agravic Flow 2 GTX

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
8.788 ДЕН
Моментална цена
8.788 ДЕН
Моментална цена
8.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нерамните терени те повикуваат и затоа врзете ги adidas Terrex Agravic Flow 2 машките патики за трејл за да се чувствувате удобно и самоуверено додека се искачувате на карпестиот терен што води до врвот. Овие патики имаат цврст гумен Continental™ ѓон и повеќенаменско газиште кое обезбедува удобност при движење низ градските улици, но навистина доаѓа до израз во планините. Лесниот EVA среден ѓон нуди стабилност и удобност. Мрежестиот горен дел е прозрачен, потпорен и доволно издржлив за нерамни патеки. adidas Terrex Agravic Flow 2 машките патики се направени од Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Мрежесто горниште отпорно на абење EVA среден ѓон Перфорирано јазиче Ѓон од Continental™ гума.
Подетално

Нерамните терени те повикуваат и затоа врзете ги adidas Terrex Agravic Flow 2 машките патики за трејл за да се чувствувате удобно и самоуверено додека се искачувате на карпестиот терен што води до врвот. Овие патики имаат цврст гумен Continental™ ѓон и повеќенаменско газиште кое обезбедува удобност при движење низ градските улици, но навистина доаѓа до израз во планините. Лесниот EVA среден ѓон нуди стабилност и удобност. Мрежестиот горен дел е прозрачен, потпорен и доволно издржлив за нерамни патеки. adidas Terrex Agravic Flow 2 машките патики се направени од Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежесто горниште отпорно на абење
 • EVA среден ѓон
 • Перфорирано јазиче
 • Ѓон од Continental™ гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош