Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
NIKE Crater Remixa
Машки патики
Код на производ:
(DC6916-005)
NIKE

NIKE Crater Remixa

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Crater Remix се машки патики инспирирани од трчање кои носат футуристички детали и изработка од рециклирани материјали. Модерниот свет ви носи избор. Затоа, секогаш избирајте модели кои користат рециклирани материјали и на тој начин покажете дека сè уште превземате одговорност за нашата животна средина. Овие патики ви носат бескомпромисна удобност благодарение на малку подебелиот и поудобен ѓон. Горниот дел од патиката се прилагодува на вашето стапало. Дизајнот е футуристички, а квалитетот е токму она што сте навикнати од Nike моделите. Бидете одговорни, бидете trendy и во ниту еден момент не се откажувајте од удобноста со Crater Remix машките lifestyle патики. Спецификација: Направени од делумно рециклирани материјали Гумен ѓон за добро вклопување Футустични детали Тркалезни врвки Трака за влечење на петицата Плиток профил.
Подетално

Nike Crater Remix се машки патики инспирирани од трчање кои носат футуристички детали и изработка од рециклирани материјали. Модерниот свет ви носи избор. Затоа, секогаш избирајте модели кои користат рециклирани материјали и на тој начин покажете дека сè уште превземате одговорност за нашата животна средина. Овие патики ви носат бескомпромисна удобност благодарение на малку подебелиот и поудобен ѓон. Горниот дел од патиката се прилагодува на вашето стапало. Дизајнот е футуристички, а квалитетот е токму она што сте навикнати од Nike моделите. Бидете одговорни, бидете trendy и во ниту еден момент не се откажувајте од удобноста со Crater Remix машките lifestyle патики.
Спецификација:

 • Направени од делумно рециклирани материјали
 • Гумен ѓон за добро вклопување
 • Футустични детали
 • Тркалезни врвки
 • Трака за влечење на петицата
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош