Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
NIKE Force 1
Детски патики
Код на производ:
(CZ1685-103)
NIKE

NIKE Force 1

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Force 1 се детски патики за момчиња. Тие се наменети за секојдневно носење и остануваат верни на класичниот AF1 стил. Овие легендарни детски патики се модерна верзија на оригиналот, дизајнирани за удобност и издржлива поддршка за стапалата. Средниот ѓон од пена во комбинација со класичната Air-Sole единица обезбедува поголема респонзивност и супериорна удобност на секој чекор. Комбинацијата на природна и синтетичка кожа со перфорирани детали на предната страна го прави горниот издржлив и прозрачен, а детските стапала слободни при движење. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини и спречува лизгање на вашето стапало.Спецификација: Детски патики за момчиња – lifestyle Горен дел: кожа, синтетика Среден ѓон од мека пена Air-Sole воздушна единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike Force 1 се детски патики за момчиња. Тие се наменети за секојдневно носење и остануваат верни на класичниот AF1 стил. Овие легендарни детски патики се модерна верзија на оригиналот, дизајнирани за удобност и издржлива поддршка за стапалата. Средниот ѓон од пена во комбинација со класичната Air-Sole единица обезбедува поголема респонзивност и супериорна удобност на секој чекор. Комбинацијата на природна и синтетичка кожа со перфорирани детали на предната страна го прави горниот издржлив и прозрачен, а детските стапала слободни при движење. Гумениот ѓон совршено се прилепува на различни површини и спречува лизгање на вашето стапало.
Спецификација:

 • Детски патики за момчиња – lifestyle
 • Горен дел: кожа, синтетика
 • Среден ѓон од мека пена
 • Air-Sole воздушна единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош