Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CZ4100-001)
NIKE

NIKE Kyrie Flytrap 5

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Flytrap 5 унисекс патиките за кошарка ќе ви овозможат ненадејни, но постојани промени на правецот на теренот. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото ја враќа енергијата што ја внесувате додека се обидувате да постигнете што е можно повеќе поени. Врвките на патиките се вкрстени за да ви дадат поголема стабилност. Гумениот ѓон ви помага да ја задржите контролата, без разлика во која насока се движите. Гумата се свиткува при движење, за дополнителна безбедност. Лесниот мрежест горен дел обезбедува оптимален проток на воздух и удобно се обвиткува околу вашето стапало. Спецификација: Zoom Air единица Гумен ѓон Мрежест горен дел.
Подетално

Nike Kyrie Flytrap 5 унисекс патиките за кошарка ќе ви овозможат ненадејни, но постојани промени на правецот на теренот. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото ја враќа енергијата што ја внесувате додека се обидувате да постигнете што е можно повеќе поени. Врвките на патиките се вкрстени за да ви дадат поголема стабилност. Гумениот ѓон ви помага да ја задржите контролата, без разлика во која насока се движите. Гумата се свиткува при движење, за дополнителна безбедност. Лесниот мрежест горен дел обезбедува оптимален проток на воздух и удобно се обвиткува околу вашето стапало.
Спецификација:

 • Zoom Air единица
 • Гумен ѓон
 • Мрежест горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош