Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
RIDER RIDER MONTANA VIII AD
Машки папучи
Код на производ:
(82497-21675)
RIDER

RIDER RIDER MONTANA VIII AD

Prosečna ocena:
3
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
545 ДЕН
Заштеда: 545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3940 39-40
  • 4142 41-42
  • 4344 43-44
  • 4546 45-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Категорија Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
42 42
43 43
44 44
47 47
3940 39-40
4142 41-42
4344 43-44
4546 45-46
Остави оценка

  • 21.05.2022. 10:54

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош