за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Rider RIDER PUMP SLIDE AD
Rider RIDER PUMP SLIDE AD
Rider RIDER PUMP SLIDE AD
Rider RIDER PUMP SLIDE AD
Код на производ: 11690-AS512
Rider

Rider RIDER PUMP SLIDE AD

Код на производ: 11690-AS512

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 4546 45-46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Rider
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 11690-AS511
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP495
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP485
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Rider RIDER PUMP SLIDE AD
Папучи
Rider RIDER PUMP SLIDE AD