Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
adidas Pro N3XT 2021
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(G58892)
adidas

adidas Pro N3XT 2021

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PRO N3XT 2021 машките кошаркарски патики ви нудат дополнителна брзина и експлозивност на теренот. Средниот Soft Bounce ѓон во исто време го амортизира секој ваш чекор и нуди извонредно обновување на енергијата. Легендарните три линии им даваат спортски изглед и им даваат до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas. Тие се исклучително лесни и ќе ви обезбедат удобност и пријатност во текот на играта. За да ја подобрите вашата игра на теренот, носете ги adidas PRO N3XT 2021 2021 машките кошаркарски патики Спецификација: Врзување Горен дел: текстил и мрежа Текстилна постава Bounce среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas PRO N3XT 2021 машките кошаркарски патики ви нудат дополнителна брзина и експлозивност на теренот. Средниот Soft Bounce ѓон во исто време го амортизира секој ваш чекор и нуди извонредно обновување на енергијата. Легендарните три линии им даваат спортски изглед и им даваат до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas. Тие се исклучително лесни и ќе ви обезбедат удобност и пријатност во текот на играта. За да ја подобрите вашата игра на теренот, носете ги adidas PRO N3XT 2021 2021 машките кошаркарски патики
Спецификација:

 • Врзување
 • Горен дел: текстил и мрежа
 • Текстилна постава
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики G58681
  adidas PRO BOOST LOW SHOES се унисекс кошаркарски патики направени за да ви дадат брзин...
  5.166 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.888 ДЕН
  Помош