Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Reebok Reebok Energylux 2 Shoes
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GV8330)
Reebok

Reebok Reebok Energylux 2 Shoes

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фокусирајте се на удобните чекори и стабилното темпо во овие женски патики за трчање. Овие патики имаат мека влошка од пена за удобно чувство. Мрежестиот прозрачен горен дел ги одржува вашите стапала суви и свежи додека ги остварувате вашите зацртани тркачки цели.Спецификација: MemoryTech пена 8mm, 100% мемориска пена која се прилагодува на стапалото за удобно и пријатно чувство EVA ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површина и совршен баланс. Мрежесто горниште Дизајнирани за трчање Удобно, прозрачно чувство MemoryTech пена обезбедува пријатна удобност и оптимална амортизација. Надворешниот EVA ѓон обезбедува добро прилепување на површина FuelFoam средниот ѓон нуди оптимален баланс.
Подетално


Фокусирајте се на удобните чекори и стабилното темпо во овие женски патики за трчање. Овие патики имаат мека влошка од пена за удобно чувство. Мрежестиот прозрачен горен дел ги одржува вашите стапала суви и свежи додека ги остварувате вашите зацртани тркачки цели.
Спецификација:

 • MemoryTech пена
 • 8mm, 100% мемориска пена која се прилагодува на стапалото за удобно и пријатно чувство
 • EVA ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површина и совршен баланс.
 • Мрежесто горниште
 • Дизајнирани за трчање
 • Удобно, прозрачно чувство
 • MemoryTech пена обезбедува пријатна удобност и оптимална амортизација.
 • Надворешниот EVA ѓон обезбедува добро прилепување на површина
 • FuelFoam средниот ѓон нуди оптимален баланс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 33.5 20.5
  4 34 21
  4.5 34.5 21.5
  5 35 22
  5.5 35.5 22.5
  6 36 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 38.5 25
  8.5 39 25.5
  9 40 26
  9.5 40.5 26.5
  10 41 27
  10.5 42 27.5
  11 42.5 28
  11.5 43 28.5
  12 44 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош