за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Код на производ: 100074918
Reebok

Reebok ZIG DYNAMICA STR

Код на производ: 100074918
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36 23
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8 38.5 25
  • 8.5 39 25.5
  • 9 40 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074824
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074917
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074877
3.321 ДЕН
Заштеда 10%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok ZIG DYNAMICA STR
Патики
Reebok ZIG DYNAMICA STR