Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
adidas X Speedflow.4 IN
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GW7526)
adidas

adidas X Speedflow.4 IN

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 5.5 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6.5 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7.5 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8.5 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9.5 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10.5 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11.5 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12.5 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13.5 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.4 IN унисекс патики за футсал создадени за новото темпо на игра на паркетот. Дизајнирани за игра во затворен простор, тие носат неверојатна експлозивност и брзина. Нивниот мек горен дел обложен со текстил обезбедува удобност и комфор додека го демонстрирарате целото ваше знаење на теренот. Овие патики имаат низок профил кој не дозволува вашето стапало да се движи во внатрешноста на патиката, а воедно не го покрива и глуждот за да имате максимална контрола над топката. Мазниот гумен ѓон не остава траги и обезбедува добро прилепување на површина и на тој начин ви дава можност за експлозивно забрзување и шутирање. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.4 ВО унисекс патиките за футсал. Тие се направени од делумно рециклирана содржина.Спецификација: Унисекс патики - футсал За игра во затворен простор Плиток профил Врзување Горен дел: текстил Гумен мазен ѓон.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.4 IN унисекс патики за футсал создадени за новото темпо на игра на паркетот. Дизајнирани за игра во затворен простор, тие носат неверојатна експлозивност и брзина. Нивниот мек горен дел обложен со текстил обезбедува удобност и комфор додека го демонстрирарате целото ваше знаење на теренот. Овие патики имаат низок профил кој не дозволува вашето стапало да се движи во внатрешноста на патиката, а воедно не го покрива и глуждот за да имате максимална контрола над топката. Мазниот гумен ѓон не остава траги и обезбедува добро прилепување на површина и на тој начин ви дава можност за експлозивно забрзување и шутирање. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.4 ВО унисекс патиките за футсал. Тие се направени од делумно рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Унисекс патики - футсал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил
 • Гумен мазен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  5.5 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6.5 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7.5 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8.5 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9.5 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10.5 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11.5 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12.5 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13.5 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош