Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
NIKE Winflo 8 Shield
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DC3730-002)
NIKE

NIKE Winflo 8 Shield

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
5.672 ДЕН
Заштеда: 1.418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Winflo 8 Shield женските патики за трчање се направени од водоотпорен материјал, така што може да се носат во сите временски услови. Тие се лесни и ви овозможуваат удобност на патеката. Горниот дел е изработен од најквалитетен водоотпорен материјал со непропустливи шевови кои помагаат да го одржувате стапалото суво дури и при обилни врнежи. Ѓонот Storm-Tread обезбедува совршено прилепување на влажни површини без страв од лизгање. Воздушната единица во средишниот дел на ѓонот е видлива и обезбедува бескомпромисна удобност, враќајќи ви ја енергијата на секој чекор. Спецификација: Женски патики за трчање Воздушна единица Storm-Tread гумен ѓон Боја: црна/сива .
Подетално

Nike Winflo 8 Shield женските патики за трчање се направени од водоотпорен материјал, така што може да се носат во сите временски услови. Тие се лесни и ви овозможуваат удобност на патеката. Горниот дел е изработен од најквалитетен водоотпорен материјал со непропустливи шевови кои помагаат да го одржувате стапалото суво дури и при обилни врнежи. Ѓонот Storm-Tread обезбедува совршено прилепување на влажни површини без страв од лизгање. Воздушната единица во средишниот дел на ѓонот е видлива и обезбедува бескомпромисна удобност, враќајќи ви ја енергијата на секој чекор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Воздушна единица
 • Storm-Tread гумен ѓон
 • Боја: црна/сива

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка

  • Aleksandar Paruleski
   Aleksandar Paruleski

   21.05.2022. 11:08

  Слични производи

  Помош