Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
ELLESSE Rolly
Машки патики
Код на производ:
(ELF221M116-10)
ELLESSE

ELLESSE Rolly

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Rolly се машки патики кои се карактеризираат со класичен стил и чисти дизајнерски линии. Ова се патики за сите љубители на спортската елеганција. Едноставни, без непотребни детали, лесно ќе се комбинираат со секој избор на облека. Одлично ќе се вклопат со вашите омилени фармерки и маица, но можете, доколку сакате да го издигнете вашиот стил на повисоко ниво, да ги комбинирате со кошула или сако. Во секој случај, овие патики се одличен избор со кој не можете да погрешите. Спецификации Машки lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвки Перфориран горен дел Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Rolly се машки патики кои се карактеризираат со класичен стил и чисти дизајнерски линии. Ова се патики за сите љубители на спортската елеганција. Едноставни, без непотребни детали, лесно ќе се комбинираат со секој избор на облека. Одлично ќе се вклопат со вашите омилени фармерки и маица, но можете, доколку сакате да го издигнете вашиот стил на повисоко ниво, да ги комбинирате со кошула или сако. Во секој случај, овие патики се одличен избор со кој не можете да погрешите.
Спецификации

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Перфориран горен дел
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош