Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
adidas Grand Court
Детски патики
Код на производ:
(GZ1086)
adidas

adidas Grand Court

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете им на вашите малечки да се движат низ денот во модерен стил на adidas спортското наследство во adidas GRAND COURT детските унисекс патики за бебиња и мали деца. Горниот дел од синтетичката кожа и ѓонот од гума нудат ретро вибрации додека EVA газиштето и удобниот среден ѓон ги одржуваат младите стапала обвиткани во секојдневна удобност. Детските унисекс патики - adidas GRAND COURT се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Горен дел од синтетичка кожа EVA газиште Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Дозволете им на вашите малечки да се движат низ денот во модерен стил на adidas спортското наследство во adidas GRAND COURT детските унисекс патики за бебиња и мали деца. Горниот дел од синтетичката кожа и ѓонот од гума нудат ретро вибрации додека EVA газиштето и удобниот среден ѓон ги одржуваат младите стапала обвиткани во секојдневна удобност. Детските унисекс патики - adidas GRAND COURT се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • EVA газиште
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош