Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
adidas Puremotion SE
Женски патики
Код на производ:
(GX0606)
adidas

adidas Puremotion SE

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Влезете во удобност и поминете го денот самоуверено во adidas PUREMOTION SE женските lifestyle патики. Инспирирани од трчањето, комбинираат Cloudfoam среден ѓон со газиште од мемориска пена, толку мека како перница. Извезените препознатливи adidas линии и боите во пределот на петицата им даваат суптилен, но елегантен финиш. adidas PUREMOTION SE женските патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски модел Плиток профил Врзување Горен дел од текстил Внатрешност од текстил Газиште од мемориска пена Cloudfoam среден ѓон Синтетички ѓон.
Подетално

Влезете во удобност и поминете го денот самоуверено во adidas PUREMOTION SE женските lifestyle патики. Инспирирани од трчањето, комбинираат Cloudfoam среден ѓон со газиште од мемориска пена, толку мека како перница. Извезените препознатливи adidas линии и боите во пределот на петицата им даваат суптилен, но елегантен финиш. adidas PUREMOTION SE женските патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски модел
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од текстил
 • Внатрешност од текстил
 • Газиште од мемориска пена
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX0715
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош