за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Plrphase
Код на производ: ID0437
adidas

adidas Plrphase

Код на производ: ID0437
Код на производителот: LZY07
Зачекорете во иднината со adidas x Plrphase женски lifestyle патики, наменети за урбани дами. Нека фантастично меките перничиња бидат потсетник да излезете надвор и вдишите свеж воздух. Најдете парк, одете по подолг пат до работа. Движете се и чувствувајте се добро. Синтетичкиот и текстилниот горен дел во комбинација со издржлив гумен ѓон обезбедува удобност, разновидност и стил. Подобрената технологија Boost и Bounce во средниот ѓон нуди исклучително враќање на енергијата со секој чекор. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Со врзување Синтетички и текстилен горен дел Boost and Bounce технологии Гумен ѓон.
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Зачекорете во иднината со adidas x Plrphase женски lifestyle патики, наменети за урбани дами. Нека фантастично меките перничиња бидат потсетник да излезете надвор и вдишите свеж воздух. Најдете парк, одете по подолг пат до работа. Движете се и чувствувајте се добро. Синтетичкиот и текстилниот горен дел во комбинација со издржлив гумен ѓон обезбедува удобност, разновидност и стил. Подобрената технологија Boost и Bounce во средниот ѓон нуди исклучително враќање на енергијата со секој чекор. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Синтетички и текстилен горен дел
 • Boost and Bounce технологии
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID9075
  3.644 ДЕН
  Заштеда 15%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8550
  3.389 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Plrphase
  Патики
  adidas Plrphase